اخبار

1396/10/20
برگزاری مسابقات دوره ای "طرح های نوآورانه نانو در صنعت برق" با محوریت به کارگیری فناوری نانو در رفع چالش های موجود در صنعت برق


 مرکز "توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی" برگزاری مسابقات دوره ای "طرح های نوآورانه نانو در صنعت برق" را با محوریت به کارگیری فناوری نانو در رفع چالش های موجود در صنعت برق در برنامه کاری خود قرار داده است تا از این طریق ضمن پاسخگویی به نیازهای فناورانه صنعت برق  وکمک به حل مشکلات و معضلات این صنعت، گامی در جهت شناسایی صاحبان ایده، پژوهشگران و فناوران این عرصه و حمایت از آنها بردارد.
جهت ورود به صفحه مربوطه اینجا را کلیک نمایید.


1396/08/08


با بررسی 11 پروپزال دریافتی از اساتید محترمی که در مرحله اول فراخوان مرداد 1396 مورد تائید اولیه قرار گرفته بودند، تعداد 3 پروپزال جهت انعقاد قرارداد نهایی مورد تائید قرار گرفتند. با آرزوی موفقیت برای این عزیزان و رفع مشکلات صنعت برق با عملیاتی شدن این پروژه ها در آینده نزدیک. 

1396/07/25


 پس از استقبال گسترده اساتید و پژوهشگران از فراخوان قبلی مرکز توسعه فناوری نانو در حوزه برق و انرژی، در فراخوان های شهریور و مهر نیز تعداد 21 رزومه پژوهشی دریافت گردید. از این تعداد 10 مورد قبول اولیه و 11 مورد مردود شد. مرحله بعد ارسال پروپزال مرتبط با پروژه های مذکور می باشد.  

1396/05/26


با از استقبال گسترده پژوهشگران محترم از فراخوان مرداد 1395، 21 رزومه پژوهشی دریافت گردید. پس از بررسی و داوری رزومه های دریافتی در شورای راهبری مرکز، 11 مورد قبول اولیه و 10 مورد رد شدند. مرحله بعد ارسال پروپزال مرتبط با پروژه های مذکور می باشد.

صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر