اخبار

1396/08/08


با بررسی 11 پروپزال دریافتی از اساتید محترمی که در مرحله اول فراخوان مرداد 1396 مورد تائید اولیه قرار گرفته بودند، تعداد 3 پروپزال جهت انعقاد قرارداد نهایی مورد تائید قرار گرفتند. با آرزوی موفقیت برای این عزیزان و رفع مشکلات صنعت برق با عملیاتی شدن این پروژه ها در آینده نزدیک. 

1396/07/25


 پس از استقبال گسترده اساتید و پژوهشگران از فراخوان قبلی مرکز توسعه فناوری نانو در حوزه برق و انرژی، در فراخوان های شهریور و مهر نیز تعداد 21 رزومه پژوهشی دریافت گردید. از این تعداد 10 مورد قبول اولیه و 11 مورد مردود شد. مرحله بعد ارسال پروپزال مرتبط با پروژه های مذکور می باشد.  

1396/05/26


با از استقبال گسترده پژوهشگران محترم از فراخوان مرداد 1395، 21 رزومه پژوهشی دریافت گردید. پس از بررسی و داوری رزومه های دریافتی در شورای راهبری مرکز، 11 مورد قبول اولیه و 10 مورد رد شدند. مرحله بعد ارسال پروپزال مرتبط با پروژه های مذکور می باشد.

1396/05/23


 پیرو ابلاغ معاون محترم فناوری و مطابق با دستورالعمل راهبری طرح‌های تحقیقات کار بردی و توسعه فناوری، شورای راهبری مرکز توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی در تاریخ 96.05.01 تشکیل شد. اعضاء شورای مذکور عبارتند از:
 
مهندس حیدر نظافتی، نماینده شرکت مادر تخصصی توانیر
مهندس معتبریان، نماینده شرکت مادر تخصصی توانیر
دکتر مهدیه اسدالهی، نماینده شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی
دکتر حامد دشتی، نماینده شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی
دکتر رسول صراف ماموری، عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس
دکتر نسترن ریاحی نوری، رئیس مرکز نانو در صنعت برق و انرژی
مهندس حسین کوهانی، دبیر کمیته
 
تاکنون سه جلسه توسط این کمیته در تاریخ‌های 8/5/96 و 15/5/96 و 22/5/96 برگزار شده و درخصوص مسائل ذیل بحث و تبادل نظر صورت گرفته است.
    1- لزوم تشکیل آزمایشگاه مرجع نانو به منظور بررسی و صحت‌سنجی محصولات مبتنی بر فناوری نانو جهت ورود به صنعت برق
   2- لزوم اطلاع‌رسانی گسترده درخصوص راه‌اندازی "مرکز توسعه نانو در صنعت برق" و فعالیت‌های این مرکز به شرکت‌های تولید برق، برق منطقه‌ای و توزیع برق از جانب شرکت‌های مادر تخصصی توانیر و تولید برق حرارتی
    3- تعیین اولویت‌های تحقیقاتی جهت فراخوان پروژه‌های مرکز نانو مطابق با نیازهای صنعت برق
 

صفحه اولصفحه قبل1  صفحه بعدصفحه آخر