این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
هفتمین کنفرانس ملی فناوری نانو در صنعت برق
7th National Conference on Nanotechnology in the Electric Power Industry

اخذ نهایی مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)


ارسال شده در تاریخ :
اخذ نهایی مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

در راستای ارج نهادن به تولیدات علمی شرکت‌کنندگان در هفتمین کنفرانس ملی فناوری نانو در صنعت برق، اخذ نهایی مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، در دستور کار این همایش قرار گرفت و خوشبختانه مجوز مذکور با موفقیت اخذ گردید.


در راستای ارج نهادن به تولیدات علمی شرکت‌کنندگان در هفتمین کنفرانس ملی فناوری نانو در صنعت برق، و از آن جایی که ثبت کنفرانس‌های علمی در پایگاه علوم استنادی جهان اسلام (ISC)، از دیدگاه پژوهشگران، دانشگاهیان و محققان از جهت درجه ارزیابی علمی حائز اهمیت خاصی است، اخذ نهایی مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، در دستور کار این همایش قرار گرفت و خوشبختانه مجوز مذکور با موفقیت اخذ گردید.

از جمله اهداف پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، نظارت بر انتشارات علمی، جهت دهی به پژوهش‌های علمی، رتبه‌بندی مجلات و سایر تولیدات علمی، نمایه سازی آثار علمی، پیش بینی امکان ثبت اختراع و ... بر اساس مبانی و ارزشهای اسلامی و با انگیزه حل معضلات اجتماعی جهان اسلام است.

در حال حاضر عبور از فیلتر ISC  و اخذ مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به عنوان یک برگ برنده در چشم کاربران متقاضی شرکت در همایش‌ها برای انتخاب همایش می‌باشد. بدون شک این روند در کاهش آمار همایش‌های بی اعتبار و جعلی بسیار موثر است و فعالیت را برای همایش‌های معتبر آسان‌تر می‌نماید.

 


نمایه ISC

-------------------------

فایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.0)